Beb Ama

  • Wi-Fi v pokojích

Beb Ama Neapol je situovaný ve čtvrti Lungomare Caracciolo.

Tato nemovitost nabízí pokoje s bidetem, samostatnou toaletou a sprchou, a také balkónem, šatnou a zvukotěsnými okny.

Pizzeria For O'Mar je jen asi 15 minut chůze od hotelu.

Bazilika svatého Františka z Pauly je 1 km od tohoto hotelu, zatímco Náměstí Piazza Cavour je 2 km daleko. Hotel je umístěn 2 km od centra města Neapol. Autobusová zastávka Nicotera je 5 minut chůze od ubytování.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Beb Ama Neapol
Naples Luxury Suites B&B
Cena pouze pro mobilní zařízení

Naples Luxury Suites B&B

9.5
Skvělý 195 recenzí
168 m od ubytování
USD 102 USD 92
za noc
Bed Morelli 49 , Chiaia
Cena pouze pro mobilní zařízení

Bed Morelli 49 , Chiaia

8.9
Vynikající 578 recenzí
195 m od ubytování
USD 50 USD 45
za noc
Delco Naples
Cena pouze pro mobilní zařízení

Delco Naples

9.1
Výjimečný 399 recenzí
259 m od ubytování
USD 100 USD 90
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Mezinarodni letiste Naples
    9 km

    Vlaková nádraží

    Naples central train station
    3,5 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi
    • Wi-Fi v pokojích

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V pokojích

    • Šatna
    • Žehlení

    V koupelně

    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV
    • Počítač v pokoji

    Design

    • Parketová podlaha

    Důležité informace

    Přihlášení: od 12:00 do 18:00
    Odhlášení: od 09:00 do 11:00
    • Informace o přistýlkách
    • V místnosti není kapacita dětských postýlek.
    Často kladené otázky
    • 🌇
      Jak daleko je centrum města od Beb Ama hotel?
      Do centra města Neapol od Beb Ama hotel dojdete pěšky za 15 minut.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Mezinarodni letiste Naples
    9 km

    Vlaková nádraží

    Naples central train station
    3,5 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Beb Ama Neapol

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít